top of page

Статті

15 березня 2024 р.

Це відео і вивчення турнікету PULS записувалося для себе -- тобто, для власного його розуміння і досвіду. Однак по завершенню, зважаючи на результат, -- ми прийняли рішення поділитися ним з суспільством. З 2014 року наша команда проводила відкриті дослідження виробів та засобів більшості вітчизняних виробників в сегменті невідкладної медичної допомоги. І МИ ЗАВЖДИ БУЛИ ЗА ЯКІСНОГО ВІТЧИЗНЯНОГО ВИРОБНИКА! Я не знаю які «довготривалі і різнобічні дослідження» проводив «центр тестування турнікетів» (адже вони ніде не оприлюднені) але дуже сподіваюся, що виробник зверне увагу на виявлені нашими не складними та швидкими тестами недоліки свого виробу, усуне їх і, в Україні з'явиться ще один якісний турнікет. Разом переможемо!

29 січня 2024 р.

Допис для тих, хто шукає істину (правильне відображення об'єктивної дійсності), а не керується амбіціями, чи іншими причинами ...

Представляємо вашій увазі процес та результати чергового тестування вітчизняного турнікету Aronia G2. Наші попередні тести (посилання в кінці допису), більшою мірою, були направлені на дослідження якості турнікету. Дане — ефективності.

15 жовтня 2023 р.

Наші воїни заслуговують найкращого!

Тому, протестувавши вітчизняний турнікет Aronia в польових умовах, ми поїхали на виробництво, щоб побачити самим і показати вам, як і де він виготовляється. Тож пропонуємо вашій увазі невеликий прев'ю фотозвіт. Невдовзі буде і фільм.

7 вересня 2023 р.

В третій частині тесту турнікету Aronia G2 (другої генерації) ми оцінювали його ефективність за допомогою доплерографії (ультразвукового дослідження потоків крові нижче накладеного турнікету).

6 вересня 2023 р.

Друга частина тесту турнікету Aronia G2 (другої генерації), метою якої є оцінка можливості ефективного накладання турнікету самому собі (детально про умови уважно слухайте у відео).

За тестуванням спостерігає бойовий медик Сергій Пилипчук. До цього він ніколи не стикався ні з турнікетом Aronia, ні з його виробником.

5 вересня 2023 р.

Конкуренція в будь-який час повинна бути здоровою! Тільки так можна досягти максимального вдосконалення послуг чи продукту. А під час війни маніпуляції навколо засобів, що рятують життя і яких постійно не вистачає - взагалі за межею людяності ...

Останнім часом щодо вітчизняного турнікету Aronia багато розмов, але, м'яко кажучи, мало фактів Тому, ми вирішили провести велике його тестування. Тестування без прикрас гарними спецефектами, картинками, без маніпуляцій власними коментарями. А показати все максимально реалістично! Тим паче, що вийшла нова генерація турнікету.

До вашої уваги перша частина тесту, метою якої є оцінка фізичних властивостей турнікету Aronia.

1 лютого 2023 р.

СУМКА МЕДИЧНА «WB-KOZAK / V1» ДЛЯ МАЛОЇ ГРУПИ

Представляємо вашій увазі наш спільний з Stepan Tsymbaliuk проєкт. В попередніх дописах ми вже підіймали питання важливості спорядження та екіпірування. Для медика це особливо важливо! Адже він, окрім спорядження медика носить ще й стандартне спорядження бійця 

Призначення:

Надання невідкладної медичної допомоги на полі бою в зоні умовного укриття (TACTICAL FIELD CARE (TFC)) стрільцем-санітаром за протоколом MARCH (CABCDE) TCCC.

10 січня 2023 р.

На війні три речі рятують життя: турнікет, бронежилет і шолом. Іноді, дивлячись, як вони носяться хочеться плакати ... 

Метою будь-якої балістично стійкої броні є максимальний балістичний захист при мінімальному її впливі на здатність бійця виконувати свої обов’язки.

Як і інші засоби індивідуального захисту, бронежилети можуть забезпечити лише певний його рівень до того, як це погіршить рухливість та фізичну активність бійця. У процесі вибору та носіння бронежилету слід намагатися досягти балансу між цими показниками. Правильне вимірювання і припасовування (підгонка) під власне тіло та екіпірування є чи не найважливішим в досягненні такого балансу.

26 грудня 2022 р.

У попередній статті (https://www.facebook.com/.../whit.../posts/3349732511949423/) ми підняли питання щодо бойового спорядження бійця — його варіанти, оптимізація, доцільність для різних умов.

Але як все це організувати максимально ефективно?! Тут на допомогу приходить модель багатошаровості: вижити, виконати місію, залишитися боєздатним.

19 грудня 2022 р.

Здатність солдата до ефективного ведення бою чи тривалого маршу безпосередньо залежить, зокрема, від його навантаження (спорядження). Максимальний індивідуальний ліміт навантаження не може бути перевищений, оскільки солдат не виконає свою місію максимально ефективно. Це можливо, маючи лише те спорядження, яке необхідне для виконання негайного завдання. Все решта (наприклад, додаткові системи озброєння чи техніку) боєць повинен отримати в разі виникнення такої потреби.

Іноді, реалії сучасної рашистсько-Української війни роблять з бійця віслюка

6 грудня 2022 р.

Жовто-блакитний — кольори цього року

Піксель — характерна риса незламності

ЗСУ — гордість України!

Команда ГО «Білі берети - Рівне» вітає наших друзів та усіх причетних з днем Збройних Сил України

Слава Україні!

Героям слава!

23 вересня 2022 р.

Трохи інфографіки, щоб систематизувати розуміння укладки різних рівнів медичного спорядження.

Джерело: @european_medics

19 червня 2022 р.

Зовнішні гемостатики — в основному використовуються для догоспітального та військового гемостазу (тампонування ран), хоча вони все частіше використовуються і в хірургічній практиці.

Вони діють за рахунок: концентрації факторів (цеоліт), прокоагулянта (каолін) або мукоадгезиву (хітин).

7 вересня 2019 р.

В процесі проведення навчань інструктори ГО «Білі берети - Рівне» побачили потребу і бажання курсантів придбати базові комплекти для надання допомоги. От і виникла ідея комплектувати набори First aid (першої допомоги).

4 травня 2018 р.

АКТУАЛЬНО 🐍🕷️⚠️

Продовження циклу статей в рамках спільного освітнього проекту Громадської Організації «Білі берети - Рівне» та CarpFishing Media

19 березня 2018 р.

Ще одна стаття на тему аптечки першої допомоги. Цього разу —  автомобільної. За даними Департаменту медичної допомоги МОЗ, з 2011 до 2016 року в Україні зареєстровано близько 170 тисяч ДТП з наявністю постраждалих, в яких загинули 26,5 тис. осіб і 209 тис. були травмовані.

15 березня 2018 р.

Як зупинити кровотечу?
Неконтрольована кровотеча є причиною номер один серед попереджуваних смертей при травмі. Чим більша кількість людей, що має навички зупинки кровотечі, тим вищі шанси у постраждалого вижити. Маючи такі знання, саме ви можете врятувати життя комусь, або навіть собі.

11 лютого 2018 р.

Протокол надання першої допомоги при невідкладних станах.
Ми будемо розбирати стани, які загрожують життю постраждалого чи значною втратою його здоров’я (інвалідністю) та відповідні дії при них.

10 січня 2018 р.

Медична аптечка короп’ятника.

Вирушаючи на риболовлю, не забудьте взяти з собою аптечку! Взагалі, вона повинна бути невід’ємним елементом спорядження короп’ятника!

bottom of page